Status plăți

nr. crt nr. comandă Nume Tip Turneu
Nume Sportiv
64 2864 Nume de familie Prenume
  • Pion Campion copii persoane cu dizabiltati
  • Nume sportiv Prenume sportiv
63 2859 Nume de familie Test Prenume Test
  • Pion Campion copii persoane cu dizabiltati
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Test1 Test1
  • Test2 Test2
  • Test3 Test3
62 2833 Pozna Tokos Dora
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Huba Pozna Tokos
61 2831 Pozna Tokos Dora
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Bence Pozna Tokos
60 2829 Cristina Soos
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Soos Tudor
59 2827 Grama Paul
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Grama Pavel
58 2825 Simion Horatiu
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Simion David
57 2823 Dogariu Cristina
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Dogariu Matei
56 2819 Donici Viorel
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Donici- Maier Luca
55 2814 Reti Zsuzsanna
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Kovács Ervin
54 2812 Szabo Andrei
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Szabo Monica
53 2809 Balla Norbert
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Balla Norbert
52 2807 Nagy David Ervin
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Nagy David Ervin
51 2804 Rus Sorinel Vasile
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Rus Mark Sorinel
  • Rus Mira Alisa
50 2801 Zaharia Bogdan
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Zaharia Iosif
  • Zaharia Daria
49 2799 Olosz Denes-Csongor
  • Pion Campion General
  • Olosz Denes-Csongor
48 2797 Nagy David
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Nagy David
47 2795 Balla Norbert
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Balla Norbert
46 2793 Pozna Tokos Dora
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Pozna-Tokos Bence
45 2789 Oprinca Filip-Mihai
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Oprinca Filip-Mihai
44 2787 Miron Kis Erzsebet
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Miron Alexandra Eva
43 2785 Andrei Flora
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Andrei Flora
42 2783 calin chibelean
  • Pion Campion General
  • calin chibelean
41 2781 Dósa Zoltan
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Dosa Aliz Kira
40 2779 Olariu Chilut Sofia
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Olariu Chilut Sofia
39 2777 Bilescu Lucian
  • Pion Campion General
  • Bilescu Lucian
38 2775 Simon Csongor
  • Pion Campion General
  • Simon Csongor
37 2773 Socianu Costin
  • Pion Campion General
  • Socianu Costin
36 2771 Horvath Iuliana Silvia
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Horvath Iuliana Silvia
35 2766 Chereches Marius Calin
  • Pion Campion General
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Chereches Marius Calin
  • Radu Gheorghe
34 2764 Salagean Viorel
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Salagean Viorel
33 2761 Rendi Eva
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Santha Lajos Andras
  • Santha Matyas
32 2751 Rendi Eva
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Vitus Matyas
  • Vitus Balazs
  • Nagy Kincso
  • Miklo Tamas
  • Miklo Dorottya
  • Nagy-Elek Balazs
  • Laszlo Aron
31 2747 Rendi Eva
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Szasz Gergo
  • Antal Arpad
  • Szocs Lehel
30 2745 Rendi Eva
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Moldvan Balazs
29 2743 Purța Grigore
  • Pion Campion General
  • Purța Grigore
28 2741 Botis Mihai
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Botiș Mihai Bogdan
27 2739 Reti Zsuzsanna
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Réti Szilárd-Krisztián
26 2737 Szabo Robert
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Szabó Róbert
25 2735 Szabo Tamas
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Szabó Tamás
24 2733 Pop Radu
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Pop Irina
23 2610 Cioloca Gheorghe Claudiu
  • Pion Campion General
  • Cioloca Gheorghe Claudiu
22 2608 Macarie Ovidiu
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Macarie Luca Ioan
21 2604 Husar Nicoleta
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Husar Mihai Andrei
20 2602 Șanta Matei
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Șanta Matei
19 2598 Filip Ramona
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Filip Oliver Luca
18 2596 Streza Vlad
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Streza Vlad
17 2594 Campian Zoltan
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Câmpian Tudor Andrei
16 2592 CSUMA EUGEN CĂTĂLIN
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • CSUMA ANDREI IONUȚ
15 2590 Treaba Bianca
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Buftea Radu Gabriel
14 2588 Baratosi Daniel
  • Pion Campion General
  • Baratosi Daniel
13 2586 Duma Ioan Gheorghe
  • Pion Campion General
  • Duma Ioan Gheorghe
12 2584 Enache Vlad Alexandru
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Enache Vlad Alexandru
11 2580 Bogatean Veronica
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Bogatean Andrei Cristian
10 2578 Virag Zoltan Mark
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Virag Zoltan Mark
9 2576 Kardos Almos Janos
  • Pion Campion General
  • Kardos Almos Janos
8 2574 Juncu Nicolae
  • Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
  • Juncu Nicolae
7 2571 Fodor Raluca
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Fodor Eric
6 2569 Gherman Petru
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Gherman Alexandra
5 2567 Popa Maria
  • Pion Campion Junior - Turneul A
  • Popa Răzvan
4 2565 Luca Radu
  • Pion Campion General
  • Luca Radu
3 2563 Benedek Jozsef
  • Pion Campion Junior - Turneul B
  • Benedek Csanad
2 2561 BUMBARU Viorel
  • Pion Campion General
  • BUMBARU Viorel
1 2557 ACS Harghita Chess Club
  • Pion Campion General
  • Pion Campion General
  • Pion Campion General
  • Szabó Attila
  • Nagy Szilveszter
  • Nagy-Kali Zoltán