Status înscrieri

nr.crt Nume Sportiv Tip Turneu
80 Nume sportiv Prenume sportiv Pion Campion copii persoane cu dizabiltati
79 Test1 Test1 Pion Campion copii persoane cu dizabiltati
78 Test2 Test2 Pion Campion Junior - Turneul B
77 Test3 Test3 Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
76 Vitus Matyas Pion Campion Junior - Turneul B
75 Vitus Balazs Pion Campion Junior - Turneul B
74 Nagy Kincso Pion Campion Junior - Turneul B
73 Miklo Tamas Pion Campion Junior - Turneul B
72 Miklo Dorottya Pion Campion Junior - Turneul B
71 Nagy-Elek Balazs Pion Campion Junior - Turneul B
70 Laszlo Aron Pion Campion Junior - Turneul B
69 Benedek Csanad Pion Campion Junior - Turneul B
68 Bogatean Andrei Cristian Pion Campion Junior - Turneul B
67 Buftea Radu Gabriel Pion Campion Junior - Turneul B
66 Filip Oliver Luca Pion Campion Junior - Turneul B
65 Husar Mihai Andrei Pion Campion Junior - Turneul B
64 Pop Irina Pion Campion Junior - Turneul B
63 Santha Lajos Andras Pion Campion Junior - Turneul B
62 Santha Matyas Pion Campion Junior - Turneul B
61 Zaharia Iosif Pion Campion Junior - Turneul B
60 Zaharia Daria Pion Campion Junior - Turneul B
59 Kovács Ervin Pion Campion Junior - Turneul B
58 Simion David Pion Campion Junior - Turneul B
57 Huba Pozna Tokos Pion Campion Junior - Turneul B
56 Rus Mark Sorinel Pion Campion Junior - Turneul B
55 Rus Mira Alisa Pion Campion Junior - Turneul A
54 Popa Răzvan Pion Campion Junior - Turneul A
53 Virag Zoltan Mark Pion Campion Junior - Turneul A
52 Streza Vlad Pion Campion Junior - Turneul A
51 Szabó Tamás Pion Campion Junior - Turneul A
50 Szabó Róbert Pion Campion Junior - Turneul A
49 Botiș Mihai Bogdan Pion Campion Junior - Turneul A
48 Moldvan Balazs Pion Campion Junior - Turneul A
47 Szasz Gergo Pion Campion Junior - Turneul A
46 Antal Arpad Pion Campion Junior - Turneul A
45 Szocs Lehel Pion Campion Junior - Turneul A
44 Horvath Iuliana Silvia Pion Campion Junior - Turneul A
43 Olariu Chilut Sofia Pion Campion Junior - Turneul A
42 Nagy David Ervin Pion Campion Junior - Turneul A
41 Balla Norbert Pion Campion Junior - Turneul A
40 Donici- Maier Luca Pion Campion Junior - Turneul A
39 Bence Pozna Tokos Pion Campion Junior - Turneul A
38 Soos Tudor Pion Campion Junior - Turneul B
37 Grama Pavel Pion Campion Junior - Turneul B
36 Dogariu Matei Pion Campion Junior - Turneul B
35 Szabo Monica Pion Campion Junior - Turneul B
34 Juncu Nicolae Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
33 Enache Vlad Alexandru Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
32 Salagean Viorel Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
31 Andrei Flora Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
30 Kardos Almos Janos Pion Campion General
29 Duma Ioan Gheorghe Pion Campion General
28 Baratosi Daniel Pion Campion General
27 Purța Grigore Pion Campion General
26 Simon Csongor Pion Campion General
25 Bilescu Lucian Pion Campion General
24 Pozna-Tokos Bence Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
23 Balla Norbert Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
22 Nagy David Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
21 calin chibelean Pion Campion General
20 Olosz Denes-Csongor Pion Campion General
19 Oprinca Filip-Mihai Pion Campion Junior - Turneul B
18 Miron Alexandra Eva Pion Campion Junior - Turneul B
17 Dosa Aliz Kira Pion Campion Junior - Turneul B
16 Socianu Costin Pion Campion General
15 Chereches Marius Calin Pion Campion General
14 Radu Gheorghe Pion Campion juniori (U20) și veterani (65+)
13 Réti Szilárd-Krisztián Pion Campion Junior - Turneul B
12 Cioloca Gheorghe Claudiu Pion Campion General
11 Macarie Luca Ioan Pion Campion Junior - Turneul B
10 Șanta Matei Pion Campion Junior - Turneul B
9 Câmpian Tudor Andrei Pion Campion Junior - Turneul B
8 CSUMA ANDREI IONUȚ Pion Campion Junior - Turneul B
7 Fodor Eric Pion Campion Junior - Turneul A
6 Gherman Alexandra Pion Campion Junior - Turneul B
5 Luca Radu Pion Campion General
4 BUMBARU Viorel Pion Campion General
3 Szabó Attila Pion Campion General
2 Nagy Szilveszter Pion Campion General
1 Nagy-Kali Zoltán Pion Campion General